Kurs Aroma Universe

Kurs dedykowany jest dla osób początkujących, które chcą zgłębić wiedzę o 7 głównych czakrach, olejkach eterycznych oraz kryształach wspierających czakry

Kurs dedykowany jest dla osób początkujących, które chcą zgłębić wiedzę o 7 głównych czakrach, olejkach eterycznych oraz kryształach wspierających czakry

Co znajdziesz na Kursie Aroma Universe

Sekcja o olejkach eterycznych

Sekcja o tym jak olejki eteryczne mogą pomóc przy pracy z daną czakrą, żeby osiągnąć optymalne efekty.

Sekcja o kryształach oraz afirmacje

Dział o kryształach wspierających czakry oraz otrzymasz afirmacje na każdą czakrę.

7 modułów o czakrach

Każdy moduł dedykowany jest jednej Czakrze, emocjom oraz chorobą, które idą w parze z tą czakrą.

W każdym module omówienie czakry i problemy jakie rozwiązuje

Te niepewne czasy, które dzieją się wokół nas, zmuszają nas do zakasania rękawów i wykreowania lepszego życia dla siebie, bliskich i świata. Jeśli czujesz, że utknąłeś w jakimś punkcie swojego życia i przeszkody spiętrzyły się tak, że uniemożliwiają Ci stworzenie tego, czego pragniesz, to ten kurs Ci w tym pomoże. 

Podczas kursu nauczysz się posługiwać narzędziami takimi jak: olejki eteryczne, kryształy, specjalne ćwiczenia.  Wszystko to, aby usunąć przeszkody w poszczególnych centrach energetycznych Twojego ciała.

Centra te zwanym czakrami po odblokowaniu pozwolą katapultować się do życia tak aby realizować to czego pragniesz i to co jest dla Ciebie najlepsze.

Te 7 tygodni rozpalą Twój zapał do życia, umożliwią osiągnięcie cudownych rezultatów.

Czakry – to inaczej ośrodki energetyczne ulokowane wzdłuż kręgosłupa, począwszy od kości ogonowej do czubka głowy. Mamy 7 głównych czakr, których rolą jest kontrolowanie oraz prawidłowe zarządzanie przepływem energii (prany) w ciele. Mają wpływ na wszystko: na nasze emocje i jak sobie z nimi radzimy, na naszą duchową świadomość. Wpływają na odporność na choroby. Każda z siedmiu głównych czakr zawiera wiązki nerwów a energia w nich wiruje i przepływa.  Ważne jest, aby wszystkie czakry pozostały otwarte, aby energia (prana) mogła stale przez nie przepływać bez jakichkolwiek zatorów. To, jak funkcjonują Twoje czakry ma wpływ na codzienne wybory, których dokonujesz w życiu.

Jeżeli chcesz wykreować życie, o którym marzysz, to ten program krok po kroku pomoże Ci to osiągnąć. Tym samym poznasz, że masz wielkie możliwości, z których sobie nie zdawałeś sprawy.

Dowiesz się co powoduje blokady w czakrach? Jaki wpływ ma na nie: choroba, stres, negatywne myślenie, odseparowywanie się od innych. Jeżeli zignorujemy pracę z czakrami to tracimy połączenie z naszym ciałem, naszą duszą, ze sobą samym oraz z ziemią. Możemy stracić zdolność dokonywania zmian w życiu a wszystko co robimy może generować niepowodzenia.

Wiedza o czakrach ma bardzo długą historię, a ich początek sięga dawnej medycyny chińskiej i hinduskiej jogi. Oprócz centr energetycznych w ciele człowieka są też centra energetyczne Ziemi, nazywane miejscami mocy. Już pogańskie ludy tworzyły miejsca kultu przez układanie kamiennych kręgów, gdzie się modlili i wykonywali rytuały. Potrafili wyczuwać te szczególne miejsca. Miejscami mocy nazywa się tereny o szczególnej koncentracji stymulujących sił przyrody. Zamki i stare kościoły budowane były w miejscach, gdzie skupia się szczególna energia. Stąd bierze się atmosfera skupienia i wyciszenia w większości starych kościołów.  Tak budowali Cystersi. Zamek w Lubiążu jest ich dziełem. Największym miejscem mocy w Polsce jest Wawelski czakrami na zamku i katedrze na Wawelu w Krakowie. Badacze wpływu miejsc mocy na człowieka, uważają, że w tych wyjątkowych miejscach zmienia się częstotliwość fal mózgowych, bez trudu przychodzą do głowy błyskotliwe myśli i odkrywcze pomysły (np. Projekt „Dragon”) Chory organizm szybciej wraca tam do zdrowia, a umysł łatwiej nawiązuje kontakt z wyższym wymiarem rzeczywistości.

Czakramy o wielkich mocach, gdzie kierują się rzesze pielgrzymów z całego świata to Rzym i Jerozolima. Bardzo silnym miejscem mocy jest piramida w Gizie.

 

Czakra Podstawy

Jeśli chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa, pozbyć się lęków i stać się odważnym, mieć wystarczające środki finansowe by mieć życie o jakim marzysz, w pracy dostać awans lub podwyżkę, żeby Twoja firma przynosiła zyski, odblokuj Czakrę Podstawy.

Czakra Sakralna

Jeśli chcesz być wolny od wszelakich uzależnień, poczucia winy, pragniesz panować nad swoimi emocjami tak by były zharmonizowane, chcesz czerpać przyjemności z życia, zbalansuj Czakrę Sakralną.

Czakra Splotu Słonecznego

Jeżeli chcesz spełniać swoje marzenia i cele, podejmować trafne decyzje, pozytywnie wykorzystywać swoją wewnętrzną moc, zadbaj o Czakrę Splotu Słonecznego.

Czakra Serca

Czy wiesz, w którym kierunku idziesz? Czy wiesz czym się zająć w życiu? Jakie zajęcia są dla Ciebie najlepsze w życiu, w czym możesz być dobry, tak żeby nie tracić czasu na to co nie sprawia Ci przyjemności? Ci co wiedzą co mają robić, nie szukają zajęć, do których się nie nadają np. pracujesz w księgowości a męczy Cię ta praca. Czy chcesz bez problemu wyrażać i mówić o swoich uczuciach?

Czakra Gardła

Czy masz problem z wypowiadaniem tego co chcesz przekazać innym? Jeśli tak, to pewie chcesz żeby Twoje wypowiedzi były w pełni zrozumiałe, by przyciągały uwagę innych, tak żeby z chęcią słuchano tego co masz do powiedzenia. Prawdopodobnie pragniesz komunikować się z serca, wsłuchując się w swoją intuicję. Czy chcesz mieć łatwość komunikowaniem się z pracownikami lub pójść do szefa i poprosić o podwyżkę, a cały czas coś Cię blokuje?

Czakra Trzeciego Oka

Jeśli chcesz rozwinąć zdolności jasnowidzenia, przeczuwania intencji innych osób, by wiedzieć czy są one szczere czy zafałszowane lub pragniesz zwiększyć umiejętność przewidywania przyszłych zdarzeń, łącząc się ze swoją Intuicją, to aktywowanie Czakry Trzeciego Oka Ci to umożliwi.

Czakra Korony

Czy chcesz mieć łączność i wsparcie od przewodników duchowych, mędrców świata i Aniołów? A może pragniesz czerpać ze źródła nieskończonych możliwości i mądrości, które daje nam podpowiedzi z wyższego wymiaru? Czy chcesz być szczęśliwym i spełnionym?

Podczas kursu także dowiesz się

  • Dowiesz się czym są główne centra energetyczne i jak wpływają na nasze życie.
  • Nauczysz się jak wyrównywać energię w poszczególnych czakrach używając do tego różnych ćwiczeń, olejków eterycznych oraz kryształów.
  • Poznasz moc najważniejszych kryształów i ich wpływ na każde centrum energetyczne.
  • Zgłębisz wiedzę o magicznych właściwościach olejków eterycznych i dowiesz się, który olejek eteryczny najefektywniej pomoże Ci zbalansować daną czakrę.
  • Odkryjesz moc wpływu afirmacji na Twoje czakry. Nauczysz się praktycznie jak stosować różne afirmację na poszczególne czakry w Twoim ciele na co dzień.
  • Nauczysz się oczyszczać i harmonizować swoją aurę.
  • Nabędziesz też umiejętności czytania z kolorów aury.

Kilka słów o mnie i dlaczego warto zapisać się na mój kurs

CENA I DATA KURSU

997 USD
Start 21.09.2022

Co mówią o kursie uczestnicy

Witaj !

Nazywam się Ewelina Frihauf i jestem Certyfikowanym Aromaterapeutą Klicznicznym z ponad 14-letnim doświadczeniem. Moją pasją są nie tylko olejki eteryczne, ale także praca z kryształami i z 7 głównymi centrami energetycznymi w naszym ciele zwanych czakrami. Jestem także aktywnym członkiem dwóch międzynarodowych stowarzyszeń Alliance of Internationa Aromatherapists AIA oraz National Association for Holistic Aromatherapy NAHA. Moim celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do życia bez toksyn oraz realizacji swoich pasji.