Kurs Aroma Universe

Jedyny taki kurs Aroma Universe: czakry, kryształy i olejki eteryczne. Dla wszystkich, którzy pragną zgłębić wiedzę o 7 głównych czakrach, olejkach eterycznych oraz kryształach wspierających czakry, po to by skutecznie ją wykorzystywać w życiu codziennym.

Jedyny taki kurs Aroma Universe: czakry, kryształy i olejki eteryczne. Dla wszystkich, którzy pragną zgłębić wiedzę o 7 głównych czakrach, olejkach eterycznych oraz kryształach wspierających czakry, po to by skutecznie ją wykorzystywać w życiu codziennym.

Kurs Aroma Universe. Dlaczego warto?

Dołącz do mojego kursu Aroma Universe i odzyskaj swoje prawdziwe ja.

Dołącz do mojego kursu Aroma Universe i odzyskaj swoje prawdziwe ja.

Co znajdziesz w kursie Aroma Universe?

Sekcja o olejkach eterycznych

Sekcja o tym jak olejki eteryczne mogą pomóc przy pracy z daną czakrą, żeby osiągnąć optymalne efekty.

 • Poznasz nurty aromaterapii. Zgłębisz wiedzę o magicznych właściwościach olejków eterycznych, które mają zdolność oczyszczania i odblokowywania czakr.
 • Dowiesz się, które olejki najefektywniej pomagają balansować daną czakrę.
 • Nauczysz się skutecznie wykorzystywać i praktykować wiedzę o aromaterapii, po to by osiągnąć swoje zamierzone cele.

Sekcja o kryształach oraz afirmacje

Dział o kryształach wspierających czakry oraz otrzymasz afirmacje na każdą czakrę.

 • Poznasz cenne właściwości kryształów z całego świata i ich wpływ na każde centrum energetyczne.
 • Odkryjesz moc wpływu afirmacji na Twoje czakry. Dowiesz się, dlaczego afirmacje nie działają pomimo, że wszyscy twierdzą inaczej.
 • Nauczysz się praktycznie jak stosować różne afirmację na poszczególne czakry w Twoim ciele na co dzień. Po to by z sukcesem usunąć blokady w Twoich czakrach, które uniemożliwiają Ci manifestację tego czego naprawdę pragniesz.

7 modułów o czakrach

Każdy moduł dedykowany jest jednej czakrze, emocjom, chorobom, które idą w parze z tą czakrą. Przede wszystkim nauce skutecznego odblokowywania danej czakry.

 • Poznasz 7 czakr. Ich umiejscowienie, kolor, symbol.
 • Dowiesz się, czym są główne centra energetyczne i jak wpływają na nasze życie.
 • Nauczysz się, jak wyrównywać energię w poszczególnych czakrach używając do tego różnych ćwiczeń, olejków eterycznych oraz kryształów.
 • Nauczysz się oczyszczać i harmonizować swoją aurę.
 • Nabędziesz też umiejętności czytania z kolorów aury.

Kurs Aroma Universe jest dla Ciebie jeśli:

Pozwól sobie katapultować się do życia, tak aby realizować to czego pragniesz i to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Pozwól sobie katapultować się do życia, tak aby realizować to czego pragniesz i to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Czym są czakry i dlaczego są takie ważne?

Czakry to centra energetyczne w naszym ciele, które ulokowane są wzdłuż kręgosłupa, począwszy od kości ogonowej do czubka głowy. Mamy 7 głównych czakr, których rolą jest kontrolowanie oraz prawidłowe zarządzanie przepływem energii (prany) w ciele. Każda z siedmiu głównych czakr zawiera wiązki nerwów, a energia w nich wiruje i przepływa.

Ważne jest, aby wszystkie czakry pozostały otwarte, aby energia (prana) mogła stale przez nie przepływać bez jakichkolwiek zatorów. To, jak funkcjonują Twoje czakry, ma wpływ na codzienne wybory, których dokonujesz w życiu.

Czakry wpływają na każdy aspekt naszego życia.

 • Na cielesność: zdrowie, wygląd, odczuwanie przyjemności.
 • Na duchowość: emocje (radość, szczęście, smutek, złość, żal itd.).
 • Na codzienne decyzje i ich skutki (praca, szkoła, rodzina, pasje, problemy).
 • Na to jak wpływa na nas bagaż doświadczeń (rodzina, miejsce życia, traumy, przeżycia)

Czakra Podstawy

Jeśli chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa, pozbyć się lęków i stać się odważnym, mieć wystarczające środki finansowe by mieć życie, o jakim marzysz, w pracy dostać awans lub podwyżkę, żeby Twoja firma przynosiła zyski, odblokuj Czakrę Podstawy.

Czakra Sakralna

Jeśli chcesz być wolny od wszelakich uzależnień, poczucia winy, pragniesz panować nad swoimi emocjami tak by były zharmonizowane, chcesz czerpać przyjemności z życia, zbalansuj Czakrę Sakralną.

Czakra Splotu Słonecznego

Jeżeli chcesz spełniać swoje marzenia i cele, podejmować trafne decyzje, pozytywnie wykorzystywać swoją wewnętrzną moc, zadbaj o Czakrę Splotu Słonecznego.

Czakra Serca

Czy wiesz, w którym kierunku idziesz? Czy wiesz czym się zająć w życiu? Jakie zajęcia są dla Ciebie najlepsze w życiu, w czym możesz być dobry, tak żeby nie tracić czasu na to co nie sprawia Ci przyjemności? Ci co wiedzą co mają robić, nie szukają zajęć, do których się nie nadają np. pracujesz w księgowości a męczy Cię ta praca. Czy chcesz bez problemu wyrażać i mówić o swoich uczuciach?

Czakra Gardła

Czy masz problem z wypowiadaniem tego co chcesz przekazać innym? Jeśli tak, to pewie chcesz żeby Twoje wypowiedzi były w pełni zrozumiałe, by przyciągały uwagę innych, tak żeby z chęcią słuchano tego co masz do powiedzenia. Prawdopodobnie pragniesz komunikować się z serca, wsłuchując się w swoją intuicję. Czy chcesz mieć łatwość komunikowaniem się z pracownikami lub pójść do szefa i poprosić o podwyżkę, a cały czas coś Cię blokuje?

Czakra Trzeciego Oka

Jeśli chcesz rozwinąć zdolności jasnowidzenia, przeczuwania intencji innych osób, by wiedzieć czy są one szczere czy zafałszowane lub pragniesz zwiększyć umiejętność przewidywania przyszłych zdarzeń, łącząc się ze swoją Intuicją, to aktywowanie Czakry Trzeciego Oka Ci to umożliwi.

Czakra Korony

Czy chcesz mieć łączność i wsparcie od przewodników duchowych, mędrców świata i Aniołów? A może pragniesz czerpać ze źródła nieskończonych możliwości i mądrości, które daje nam podpowiedzi z wyższego wymiaru? Czy chcesz być szczęśliwym i spełnionym?

Korzyści z Kursu Aroma Universe online:

Tylko Ty jesteś kreatorem własnego ja. Poznaj swoje ukryte możliwości, z których nawet nie zdawałeś sobie sprawy.

Tylko Ty jesteś kreatorem własnego ja. Poznaj swoje ukryte możliwości, z których nawet nie zdawałeś sobie sprawy.

Kilka słów o mnie i dlaczego warto zapisać się na mój kurs?

CENA KURSU AROMA UNIVERSE: 997 USD

DATA: 2 GRUDNIA 2022

Co mówią o kursie uczestnicy?

Witaj!

Nazywam się Ewelina Frihauf. Jestem Aromaterapeutką Kliniczną. Ponadto pracuję z kryształami oraz 7 głównymi centrami energetycznymi w naszym ciele zwanymi czakrami.

Jak zaczęła się moja historia?

Natura, olejki, energia i kamienie są głęboko zakorzenione w mojej rodzinie. Prababcia była energoterapeutką. Własnymi dłońmi uzdrawiała zwierzęta. Opiekowała się również kobietami podczas porodu i ich nowo narodzonymi dziećmi. Z kolei moja druga babcia była rzeczoznawcą kamieni szlachetnych. Natomiast moi dziadkowie wraz z rodzicami prowadzili Szkółkę Drzew i Roślin, która istnieje do dziś.

Moja wrodzona ciekawość świata zaprowadziła mnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie jak wielu ludzi, wpadłam w pęd życia. Kiedy pewnego dnia zachorowałam, postanowiłam, że nie mam wyboru, albo kolejny antybiotyk, albo olejki. Na szczęście tęsknota za naturą wygrała. Tak w 2007 roku rozpoczęłam całkiem nowy rozdział życia.  Na własnej skórze poczułam, że olejki eteryczne naprawdę działają. Doszłam do wniosku, że nie oszukam rodzinnego przeznaczenia, które było ze mną nawet na drugim końcu świata. Postanowiłam wykorzystać potencjał i wiedzę, którą dostałam w spadku po dziadkach. 

Moja aktywna podróż trwa już 15 lat. Podczas niej odkryłam wiele tajemnic związanych z olejkami eterycznymi. Natomiast kiedy miałam 17 lat zainteresowałam się czakrami, które otworzyły przede mną drzwi do świata przepełnionego spokojem i harmonią, którego każdy z nas pragnie. Kamienie szlachetne otoczyły mnie swoją pozytywną energią, która uzależnia.

Gdzie mnie zaprowadziła moja ciekawość?

Poznałam kilkaset roślin z całego świata, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia. Mogłam je zobaczyć, dotknąć, powąchać, a przede wszystkim poznać jak działają olejki eteryczne z nich pozyskane.

Poznałam wielu wspaniałych mentorów i szamanów nawet z Australii, którzy wprowadzili mnie w dotychczas nieznane mi tajniki odblokowywania czakr, które są dostępne tylko dla wąskiego grona ludzi.

Na własnej skórze poczułam jaką moc kryją w sobie kryształy i w jaki sposób mogą zmienić życie człowieka na lepsze, zdrowsze i piękniejsze.

Aktualnie, po 15 latach aktywnego działania, faktem stało się to, że sama prowadzę akredytowane kursy oraz konsultacje indywidualne z zakresu aromaterapii, rozwoju duchowego oraz kryształów. Od wielu lat jestem także aktywnym członkiem dwóch międzynarodowych stowarzyszeń Alliance of Internationa Aromatherapists AIA oraz National Association for Holistic Aromatherapy NAHA. 

Jak wykorzystuję swoją wiedzę w praktyce?

Z natury jestem osobą, która jeśli się czegoś podejmuje, to dąży do celu wszelkimi możliwymi drogami. Dlatego swojej wiedzy nie opieram na jednym kursie. Wychodzę z założenia, że wiedzę należy czerpać przez całe swoje życie.  Od ponad 15 lat praktykuję rozwój duchowy i ciągle zgłębiam wiedzę w tym temacie. Korzystam z mądrości starożytnych kultur i doświadczenia najlepszych mistrzów, mentorów oraz szamanów z całego świata od USA po Amerykę Łacińską, Australię, Azję i oczywiście Europę. Skutecznie zarażam swoją pasją i inspiruję ludzi z całego świata. Uczyłam klasy z aromaterapii w Kunmig w Chinach (niedaleko granicy z Wietnamem), Jilin City niedaleko Korei Północnej oraz w Szanghaju. Prowadziłam także kursy z aromaterapii w Anglii, Polsce oraz w USA. Byłam wiele razy prelegentem na  MIND BODY AND SPIRIT w Melbourne, Sydney oraz na Złotym Wybrzeżu w Australii, największej imprezie duchowo-zdrowotnej w tamtym terenie. Ponadto udzielam często wywiadów w niezależnych mediach, takich jak NTV, VTV 1 Studio Wrocław, Andy Choiński, wRealu24, Andy Choiński TV, Zygfryd Ciupka TV, na wiele tematów związanych z rozwojem naszej planety, aromaterapii i rozwoju duchowego.

Co mam Ci do zaoferowania?

To, co mogę Ci zaoferować to kilkanaście lat aktywnego działania w najdalszych zakątkach świata. Wśród natury, która nierzadko zapiera dech w piersiach. W towarzystwie ludzi z przeróżnych kultur, o wszelakich doświadczeniach życiowych i o odmiennych oczekiwaniach. To wiedza o najbardziej fascynujących roślinach, kamieniach i żywiołach.

Lata praktyki nauczyły mnie tego, aby unikać ciężkiego i skomplikowanego języka nauczania. Swoją wiedzę z duchowości, aromaterapii oraz kryształów przekazuję w jasny i przystępny sposób. Zależy mi na tym, aby moi kursanci nie czuli się wiedzą ani znudzeni, ani przytłoczeni. Nie pozostawiam żadnych pytań, bez odpowiedzi.

Sama tego doświadczyłam podczas studiów, kiedy nauczyciele z ogromną wiedzą przekazywali ją w skomplikowany sposób, stwarzając tym samym sztywną atmosferę. Podczas moich kursów panuje pozytywna, inspirująca atmosfera. Wierzę, że tylko w taki sposób moi kursanci będą mogli szybko wprowadzić ją w życie codzienne.

Jaki jest mój cel?

Wiem, że nie każdy z nas ma możliwość poznawania świata w takim wymiarze, w jakim ja mam szczęście go poznawać. Wiem, że dzięki aromaterapii, kamieniom i energii można osiągnąć szeroko rozumiany życiowy balans, którego tak bardzo wszyscy dziś potrzebujemy. Moim celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do życia bez toksyn, które zatruwają nasze życie, odbierając nam zdrowie i wiarę. Marzę, aby każdy z nas potrafił sam odblokować swój życiowy potencjał, po to by żyć zdrowo i szczęśliwie, realizując swoje cele i pasje. Dziś z ogromną przyjemnością dzielę się kilkunastoletnim doświadczeniem i wiedzą z każdym, kto chciałby zmienić swoją codzienność na lepszą.

Odkryj siebie na nowo. Odblokuj swój potencjał i zacznij żyć w pełni.

Odkryj siebie na nowo. Odblokuj swój potencjał i zacznij żyć w pełni.

Najczęściej zadawane pytania:

Kurs jest prowadzony w j.polskim.

Tak, płatność realizowana jest tylko w dolarach. Na prośbę klienta jest możliwość zapłacenia za kurs w innej walucie, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jeżeli opuścisz spotkanie na żywo to będzie ono dostępne w formie nagrania wideo i dodane na platformie.

Kurs jest dla osób, które są początkujące, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat aromaterapii.

Plan kursu został przygotowany tak, aby spełnić szeroki wachlarz oczekiwań związanych z olejkami eterycznymi. Podczas sesji zoom odpowiadam na wszelkie pytania, wątpliwości. Ponadto ze swoimi kursantami jestem w stałym kontakcie e-mailowym. Zależy mi, aby każdy wyniósł jak najwięcej wartości dla siebie.

Tak każdy kursant po ukończonym kursie otrzymuje certyfikat opatrzony 4 instytucjami:

 • Complementary Therapists Accredited Association
 • World Metaphysical Association
 • International Practitioners of Holistic Medicine
 • The Accreditation Council of Holistic Healers

 Wielkość grupy na kursie waha się od 5 do 15 osób.

Kurs trwa przez 7 tygodni.

Na prośbę klienta wystawiam rachunek.